Site Dili/Language
English French German Italian Spanish Turkish
Istatistik

mod_ant07_ziyaretmod_ant07_ziyaretmod_ant07_ziyaretmod_ant07_ziyaretmod_ant07_ziyaretmod_ant07_ziyaret
mod_ant07_ziyaretBugün12
mod_ant07_ziyaretBu Hafta163
mod_ant07_ziyaretBu Ay619

  • 0
  • 1
  • 2
prev
next

ESNAF VE SANATKARLAR

News image

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürümüz ... Devamı...

BAŞKANIMIZ BAKANLIKT

News image

Oda başkanımız Mehmet Ali GÜLAÇTI Ankara'da Gümrük ve Ticaret Bakanı ... Devamı...

SİCİL AFFI

“Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun ... Devamı...

PostHeaderIcon ESNAF VE SANATKARLAR GENEL MÜDÜRÜMÜZ SN. NECMETTİN ERKAN 'A ESNAFLARIMIZIN SORUNLARINI İLETTİK...

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürümüz Sn. Necmettin Erkan'ın katılımıyla 9 Mart 2017 tarihinde Antalya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde gerçekleşen, Birlik Başkanımız Sn. Adlıhan Dere ve tüm oda başkanlarımızın katıldığı toplantıya, Oda Başkanımız Sn. Mehmet Ali Gülaçtı da iştirak etmiş ve odamız esnaflarının sorunlarını dile getirmiştir.
 

PostHeaderIcon BAŞKANIMIZ BAKANLIKTA

Oda başkanımız Mehmet Ali GÜLAÇTI Ankara'da Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent TÜFENKCİ'yi makamında ziyaret ederek esnaf ve sanatkarımızın sorunlarını dile getirdi. Kasım 2016 yılında değişen NACE kodları ile ile yaşanan sorunların çözüm yollarını sunan başkanımızın önerileri dikkate alınarak üyelerimizin mağduriyetleri giderildi.

Resimleri büyütmek için üzerini tıklayınız.

 

PostHeaderIcon SİCİL AFFI

“Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” 27 Ocak 2017 tarihli ve  29961 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon 6736 SAYILI YAPILANDIRMA KANUNU SÜRE UZATIMI

27/01/2017 Tarihli ve 29961 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 6770 Sayılı (Torba) Kanun ile 6736 Sayılı Kanuna 2. Made eklenmiş ve kanun kapsamında yeniden yapılandırılan vergi, resim ve harç borçlarının peşin ödemesi ile ilk iki taksitini süresi içinde ödemediği için yapılandırılması iptal olanlara bir hak daha getirilmiştir.

 

PostHeaderIcon KAYITLI ELEKTRONİK POSTA

19 Ocak 2011 tarih ve 27820 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Tebligat Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” ile Tebligat Kanunu’na eklenen “Elektronik Tebligat” başlıklı 7/a maddesine göre, tebligata elverişli bir elektronik adres vererek bu adrese tebligat yapılmasını isteyen kişiye, elektronik yolla tebligat yapılabileceği düzenlenirken, anonim, limited ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketlere elektronik yolla tebligat yapılması zorunlu tutulmuş olup diğer tüzel ve gerçek kişilerde ise bu uygulama isteğe bağlı bırakılmıştır.

Bu itibarla, esnaf ve sanatkarlarımızın kayıtlı elektronik posta (KEP) uygulaması kullanma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 
WEB SAYFAMIZI

Anketimiz
Web Sayfamızı Beğendiniz mi?
 
Not

Bugün kitap okudunuz mu?